Mój fanpage ♫

https://www.facebook.com/amoursucrette - jeśli ktoś chce być na bieżąco w sprawie nowych rozdziałów. Zapraszam ♥

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Wyniki konkursu

  Witam moich kochanych czytelników! 
Od razu na początku chciałabym podziękować wszystkim, którzy wysłali swoje prace, za tak ogromne zaangażowanie. Wszystkie rysunki były naprawdę śliczne i szczerze miałam niemały problem z ocenianiem. Każda z prac, która do mnie dotarła była przecudna ♥ Z początku miałam zamiar wyróżnić tylko jedno z waszych dzieł, niestety dwa z nich spodobały mi się tak bardzo, że po prostu musiałam nagrodzić je oba. Tak więc, nie przedłużając chciałabym ogłosić, że zwyciężają...
Akira oraz Kamila Angel (Sara) !
Tym dwóm dziewczynom bardzo serdecznie gratuluję :) W sprawie nagrody, piszcie do mnie tutaj:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010177326323
Jeszcze raz gratuluję talentu dziewczyny! ♥

(Dzieło Akiry) ♥

(Dzieło Kamili (Sary)) ♥

A moje małe dzieło, czyli Wiktora, którego stworzyłam ja, będziecie mogli zobaczyć jutro pod kolejnym rozdziałem :)
Pozdrawiam :*8 komentarzy:

 1. WOW! *.*
  Gratuluje zwyciężczyniom :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurdebele! Mogłam wziąć udział w konkursie. Wyobrażałam sobie Wiktora dokładnie tak jak narysowała go Akira! No cóż...moja strata. Gratuluję zwyciężczyniom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie dziewczyny narysowały rysunki i naprawdę widać wilki talent i potencjał aw ♥ No gratuluje i nie mogę się doczekać TWOJEGO rysunku moja droga, czekam na jutrzejszy rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne! \ja chetnie zobaczylabym wszystkie rysunki, ktore do Ciebie naplynely ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 5. OJEZUSMARIAJÓZEFIEŚWIĘTY ;-; Nie wiem, co powiedzieć. Rysowałam to na spontana, więc nie liczyłam na to, że cokolwiek uda mi się osiągnąć takim mazidłem w twoim konkursie :') Także wielkie dziękuję, arigatou, thank you, danke i wszystko inne za docenienie mojej pracy <3 I gratuluje również Kamili! Rysunek jest prześliczny *^* I tak jak anonimek, również bardzo chętnie zobaczyłabym wszystkie rysunki, które brały udział w konkursie ^^ I oczywiście nie mogę doczekać się twojego wyobrażenia Wiktora, tak jak i jutrzejszego rozdziału ^^
  Na odchodne:
  Yumi-chan, weny~

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje ci Akiro!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękny rysunek Akiro :* Sama nie mogłam w to uwierzyć xD. Idę na rozpoczęcie roku i sprawdzam sb bloga, a tu nagle rysunek mój i Akiry >·< Bomba! Umilenie dnia :) serdecznie dziękuję i podejrzewam, że pracę innych też są boskie :)

  OdpowiedzUsuń